Von Krahli salongiõhtu “RÄÄKIVAD PEAD – üks kord eluea jooksul”

neljapäeval, 26. mail 2022 kell 20:00
Von Krahl, Tallinn

 

“Rääkivad pead: üks kord eluea jooksul”
Loeng
Stand up
Talk show
Performance

Isiklikust vaatenurgast ja kogemustest lähtuvalt võetakse läbi lähiajaloo Eesti kunst ning püütakse aru saada ja lahti mõtestada, kuidas oleme kollektiivselt jõudnud punkti, kus kunstiga oleme.
Üks meist tuleb kapist välja oma pikaajalise sõltuvusega.

NB! Teatri ja performance’ikunsti peamine vahe vähemalt tegevuskunstnike meelest on see, et kui esimeses on kõik võlts, on teises kõik päris. Näiteks mitte kunst-, vaid tõeline veri.

Rühmitus Kolm Punkti/Three Dots/…
Sandra Jõgeva
Teet Raudsepp
Rodrig Kokla
+ külalisena
Kaia Otstak

Sandra Jõgeva on lõpetanud EKA maalieriala bakalaureusena ning interdistsiplinaarsete kunstide eksperimentaalse kursuse magistrina.
Ta on lisaks kunstile avaldanud kolm raamatut enda ja ühe varjunime all. Ta on tegutsenud dominana, teinud ühe dokumentaalfilmi (“Armastus…”, 2017) ja töötab hetkel kolme järgmise kallal korraga.
http://sandrajogeva.artcontainer.ee/

Kaia Otstak on filosoofiamagister Tallinna Ülikoolist ning temal on alati olnud huvi müstitsismi, teoloogia, erinevate religioossete vaimsete ja füüsiliste praktikate vastu. Kaia on ühtlasi maalikunstnik ja tegevuskunstnik.
www.kaiaotstak.com
https://www.instagram.com/kaia.otstak/

Teet Raudsepp on õppinud Academia Non Gratas ning tegutsenud koos samanimelise rühmitusega. Teet on lõpetanud ka Tartu Kunstikooli 3D visualiseerimise alal ning tegeleb lisaks sellele ka aastaid professionaalse tõlkijana. Teet on elanud pool aastat Indias ja pool aastat Kreekas. Ta soovib hetkel üle kõige olla looduses rahus ja vaikuses.

Viimast võib öelda ka Rodrig Kokla kohta, kes ei soovi hetkel rohkem infot enda kohta välja anda.